برنامه پیشنهادی درس GMAT ویژه کنکور 95 (دوره اول)   94/04/02

 

برنامه پیشنهادی درس GMAT در دوره تابستان 94:

اگر نتایج تحلیل و بررسی درس GMAT رو به دقت در این لینک مطالعه کرده باشین در می یابید که بایستی تمامی بخش های درس  GMATرا مطالعه کنید زیرا سال گذشته ساده ترین سوالات این درس از بخش های کفایت داده ها و حل مساله طرح شده بودند.

با توجه به فرایند کلی برنامه ریزی که به سه دوره کاشت، داشت و برداشت تقسیم می شود که جزئیات آن در این لینک ذکر شده است، دوره تابستان به دوره کاشت اختصاص دارد و در این دوره بایستی درس تمامی سرفصل ها مطالعه شوند، سپس تست های مربوط به هر سرفصل از روی کتاب 2000 تست زده شود. (در صورتی که شاغل هستید و زمان مطالعه شما کم است می تونید بخشی از تستهای هر فصل کتاب 2000 تست را بزنید. ترجیحاً از تست های انتهایی هر فصل شروع کنید). توجه داشته باشید که در دوره دوم بیشتر وقت صرف تست زدن می شود، لذا بایستی درس مربوط به هر فصل را بطور کامل آموخته باشید.

برنامه پیشنهادی دوره ابتدایی دوره اول:

همانطور که می دانید دوره اول به دو بخش اول و دوم تقسیم می شود. بخش اول شامل بازه زمانی 15 تیر الی 30 شهریور و بخش دوم شامل بازه زمانی 1 مهر الی 30 مهر می باشد. برنامه پیشنهادی ما برای دوره ابتدایی 15 تیر الی 30 شهریور به این شرح می باشد:

از 15 تیر الی 1 شهریور تمامی سرفصل های حل مساله و کفایت داده ها خوانده شود و در صورت امکان تمامی تستهای آنها هم از کتاب 2000 تست زده شود. سپس از 1 شهریور الی 21 شهریور به مطالعه فصل استدلال منطقی بپردازید. توجه داشته باشید که در چند سال اخیر تیپ سوالات این بخش اندکی تغییر داشته و از برخی سرفصل ها مثل چند قانونی ها سوال طرح نمی شود. بطور مثال بهترین روش مطالعه این بخش به این صورت است که ابتدا درس مربوط به تقویت استدلال را مطالعه فرمایید سپس کل سوالات تقویت استدلالی که در کتاب 2000 تست گردآوری شده است را بزنید. به یاد داشته باشید که هدف فقط زدن تست نیست بلکه بایستی از آن تست درس بگیرید! در نهایت هم در بازه زمانی 21 شهریور الی 30 شهریور هم بخش های درک مطلب و تصحیح جملات را بخوانید. برای خواندن درسنامه می توانید از جزوه کلاسی یا کتاب درس آقای عرفانیان استفاده نمایید. ضمناٌ به خاطر داشته باشید که در انتهای هر قسمت، آزمون خودسنجی برگزار می شود تا میزان یادگیری شما سنجیده شود.

تاریخ آزمون های خودسنجی مربوط به هر قسمت بصورت زیر می باشد:

آزمون خودسنجی 1 که در تاریخ 1 مرداد برگزار می شود شامل بخش های حل مساله و کفایت داده ها می باشد.

آزمون خودسنجی 2 که در تاریخ 15 مرداد برگزار می شود شامل بخش های حل مساله و کفایت داده ها می باشد.

آزمون خودسنجی 3 که در تاریخ 1 شهریور برگزار می شود شامل بخش های حل مساله و کفایت داده ها می باشد.

آزمون خودسنجی 4 که در تاریخ 21 شهریور برگزار می شود شامل بخش استدلال منطقی می باشد.

آزمون خودسنجی 5 که در تاریخ 30 شهریور برگزار می شود شامل بخش های درک مطلب و تصحیح جملات میباشد.

 

برنامه زمانی GMAT در یک نگاه:

منابع GMAT:

1.     جزوه کلاس

2.     کتاب درس استعداد تحصیلی امیر عرفانیان

3.     کتاب 2000 تست GMAT

4.     مجموعه سوالات دکتری (گروه علوم انسانی، گروه علوم پایه، گروه هنر و گروه فنی مهندسی)

5.     تست های تالیفی روی سایت و آزمون های آنلاین

* امسال نیز مطابق سال گذشته، بسته های پیامکی تصحیح جملات خواهیم داشت. شروع دوره اول آن 15 تیر میباشد.

 

 

 

سامان ز : بازه اول
با سلام استاد بازه اول که فرمودید تا 1 مرداد هستش باید کل حل مساله و مفایت داد ه تموم بشه؟یا تا 1شهریور باید یک دور کامل انجام بشه؟
ایمان جمشیدی : پاسخ
سلام، بایستی تا 1 شهریوز کل حل مساله و کفایت داده ها مطالعه شود ... موفق باشید
خجسته : فری
سلام برای 15 سوال فصل 1 هندسه یک ) استدلال( چقد زمان بگیریم؟؟؟
یاشار دادرس : عقب افتادگی
جناب جمشیدی ما تازه امروز سر کلاس شما متوجه شدیم که برنامه پیشنهادی چیه. برنامه کاشت داشت برداشت برای من با برنامه شما هماهنگ نیست. حالا چه پیشنهادی میکنید.؟ آیا برنامه کاشت داشت برداشت جدیدی رو اعلام خواهید کرد؟ ارادتمند.
  عنوان نظر :
  نام و نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :
  نظر شما :
  کد امنیتی :
 
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به ایمان جمشیدی می باشد.