نام محصول :   آمار و احتمالات ارشد زیرذره بین

دسته بندی محصول :   کتاب

قیمت با تخفیف (ریال) :   450000

قیمت واقعی (ریال) :   450000

تعداد بازدید :   2245

مولف: محسن طورانی

تاریخ انتشار: 97

نوبت چاپ: اول

* هزینه ارسال رایگان می باشد. 

 

مقدمه مولف:

جهانِ هر كس به اندازه وسعت فكر اوست.               اديسون

هدف از انتشار اين كتاب، ارائه مجموعه‌اي كامل از درس و تست است كه با بهره‌گيري از معتبرترين منابع درسي و بر اساس سرفصل‌هاي مصوب شوراي عالي برنامه‌ريزي و عناوين درسي، براي رشته‌هاي مديريت، حسابداري، برنامه‌ريزي شهري و منطقه‌اي، برنامه‌ريزي و سنجش از راه دور (GIS) تدوين شده است.

       اين كتاب در برگيرنده 4 فصل (آمار 1) به همراه یک ضمیمه طلایی (آمار 2) در قالب مفاهيم كامل و نكات مهم درسي است؛ نحوه بيان مطالب هر فصل مبتني بر تجربه مؤلف از دوره‌هاي متعدد تدريس آمار در كلاس‌هاي دانشگاهي و آمادگي آزمون كارشناسي ارشد و دکتری است، به‌گونه‌اي كه سعي بر آن بوده تا در عين سادگي از سطح علمي مطلوبي نيز برخوردار باشد.

       در متن درس و پايان هر فصل سؤالات آزمون‌هاي كارشناسي ارشد تا قبل از سال 89 مربوط به دانشگاه سراسري با تقسيم‌بندي موضوعي و در انتهاي كتاب، سؤالات کنکور کارشناسی ارشد از سال 89 تا 97، همراه با حل تشريحي آورده شده است تا داوطلب بتواند پس از مطالعه هر فصل، آن‌ها را تحليل و بررسي كند؛ توصيه مي‌شود كه داوطلبان هر رشته، سؤالات مربوط به تمام رشته‌ها را بررسي كنند.

بودجه‌بندي سؤالات آزمون‌هاي سراسري سال‌هاي گذشته، با توجه به رشته و بر اساس فصل‌هاي اين كتاب، در جدول زير آمده است:

                   رشته

   فصل

مديريت

و

حسابداري

برنامه‌ريزي شهري و منطقه‌اي

و

سنجش از دور (GIS)

اول

4 تا 5 سؤال

5 تا 8 سؤال

دوم

1 تا 2 سؤال

1 تا 2 سؤال

سوم

2 تا 3 سؤال

2 تا 3 سؤال

چهارم

3 تا 4 سؤال

3 تا 4 سؤال

ضمیمه طلایی (آمار 2)

1 تا 3 سؤال

1 تا 2 سؤال

       تهيه و تدوين اين مجموعه در واقع مديون پيگيري‌ها و زحمات مدیریت محترم انتشارت نگاه دانش آقای دکتر محمودیان كه در تمام مراحل اينجانب را همراهي كرده‌اند و از تمام امكانات خويش در جهت بهبود كتاب استفاده كرده و لازم است از ايشان سپاسگزاري نمايم.

      از خانم‌ها سیمین لطیفی، المیرا یگانه، مهنوش میرزایی و پرنیان فراهانی كه نقش موثر و تعیین‌کننده‌ای در بازخوانی و اصلاح اين مجموعه داشته‌اند كمال تقدير و تشكر را دارم.

       مولف با اقرار بر جايزالخطا بودن بديهي مي‌داندكه هيچ نوشته‌اي خالي از اشكال نيست لذا از تمامي دانشجويان گرامي خواهشمندم براي ارائه نظرات و پيشنهادات خود و همچنين دريافت اطلاعات مربوط به ساير كتب اينجانب از طریق ایمیل mh_tourani@yahoo.com، کانال @amarpedia و یا سایت www.tourani.ir  در ارتباط باشند.

شاگرد تنبل يا ضعيف وجود ندارد.

تنها چيزي كه وجود دارد معلم خوب يا ضعيف است.

 

 
 
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به ایمان جمشیدی می باشد.